Ви зараз переглядаєте Безперервний розвиток заради здоров’я пацієнтів

Безперервний розвиток заради здоров’я пацієнтів

  • Категорія запису:Новини

20 співробітників КНП “Міська лікарня №9” ЗМР завершили навчання у рамках дводенного практичного розширеного курсу з сонографії при травмі. Тренінг під орудою представників британської неурядової організації UK-Mеd сумісно з Гуманітарним фондом України відбувся на базі нашого медичного закладу.

Лікарі ургентної служби відпрацьовували практичні навички в опануванні сучасних протоколів ультразвукової діагностики невідкладних станів при травмах (FAST, eFast, ААА, POCUS…).

Інструктори налаштовували здібності наших працівників на покращення постановки судинних доступів під УЗД-контролем, а також розширили теоретичні знання в ультразвуковій діагностиці невідкладних станів.

Євгенія Кальмус (тренерка компанії UK-Med):
«Ми навчаємо оперативній діагностиці відносно дешевим інструментом, котрий надає більше інформації про пацієнта у важкому стані. Коли лікарі мають надходження великої кількості постраждалих цей метод дозволяє швидко зрозуміти – чи потрібно терміново доставити пацієнта до операційної, або визначити послідовність дій невідкладної медичної допомоги, враховуючи ефективність подальшого лікування.
Сподіваюсь, що ваші лікарі тепер знатимуть більше про цей метод, а досвід практичного лікаря-ортопеда-травматолога, лікаря невідкладної медицини з Індії Сантоша Кумара, при необхідності, використовуватиметься у роботі».

Олександр Вєдєнєєв (в.о. медичного директора КНП «Міська лікарня №9 ЗМР):
«Ці знання вкрай необхідні нашим лікарям, тому що це є «золотим стандартом» сучасної медицини. Це вимоги часу, це вимоги кваліфікації, це вимоги дійсно грамотного лікаря. Подібні навчання ми проводимо на регулярній основі з максимальним охопленням персоналу нашої лікарні, адже розуміємо, що практичне використання нових методик дає нам можливість обстежувати вкрай важких пацієнтів й не втрачаючи дорогоцінних хвилин надавати їм кваліфіковану медичну допомогу у повному обсязі з верифікованими діагнозами».