Ви зараз переглядаєте Випадок з практики лікарів-хірургів

Випадок з практики лікарів-хірургів

  • Категорія запису:Новини

65-річна запоріжанка поступила до гастрохірургічного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР з вираженим больовим симптомом у правій нирці та відсутністю сечі.

При госпіталізації у пацієнтки діагностовано:
▪️ сечокам’яна хвороба;
▪️ обтуруючий конкремент нижньої третини правого сечоводу та конкремент миски лівої нирки.

Як наслідок – захворювання призвело до важкого ускладнення як анурія (це коли сеча не виходить з організму та у запущених випадках призводить до летального випадку).

Пацієнтці в ургентному порядку було виконано лазерну літотрипсію (дроблення конкременту за допомогою лазерного волокна) конкременту правого сечоводу. Операція тривала 10 хвилин.

Завдяки проведеному втручанню було відновлено виділення сечі. Тепер пацієнтці нічого не загрожує. Виписана на другу добу після оперативного втручання на амбулаторне лікування.
Надалі на пацієнтку чекає оперативне лікування з приводу конкременту лівої нирки.

Сергій Столб’юк (в.о. завідуючого гастрохірургічним відділенням КНП «Міська лікарня №9») Сергей Столбюк:
«Для нас це типова ситуація, адже хворих на сечокам’яну хворобу у нашому регіоні дуже багато. Тому команда нашого відділення виконує подібні операції практично кожного дня. Процес сталий та відпрацьований. Головне, аби пацієнт не зволікав при гострих станах й відразу звернувся по допомогу до профільних фахівців!».

Тетяна Танасова (пацієнтка):
«Дві доби до потрапляння у лікарню були суцільним жахом! Нічого не допомагало, навіть зі знеболювальних препаратів. Зараз все позаду, вже бігаю як і раніше. Дуже вдячна лікарям відділення за якісне лікування, адже ставлення до пацієнтів, увага та підтримка з боку усього персоналу тут на відмінному рівні!»

Контакти гастрохірургічного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+38 (096) 653-00-53 (08:00-16:00)
+38 (096) 151-17-41 (в.о. завідуючого відділення)

На фото: Сергій Петрович Столб’юк разом із вдячною пацієнткою

#урологія #лікаруролог #9міськалікарня #медициназапоріжжя #гастрохірургічневідділення