Ви зараз переглядаєте Всесвітній день отоларинголога

Всесвітній день отоларинголога

  • Категорія запису:Новини

Вухо, горло та ніс – це органи, які дозволяють  сприймати інформацію або бути її джерелом. Оториноларингологія – одна з областей медицини, яка займається вивченням анатомії і  фізіології вуха, горла, носа та його придаткових пазух, а також діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань цих органів. Практикуючих у цій сфері лікарів називають отоларингологами або, що звичніше – ЛОРами.

        Своє професійне свято отоларингологи святкують восени. Дата – 29 вересня не пов`язана з конкретною історичною подією, просто восени, коли настає сезон застуд, у лікарів цієї спеціальності набагато більше роботи, а людям не зайве вкотре нагадати про необхідність укріпити імунітет.

         Бажаємо, щоб у своїй щоденній праці Ви, шановні колеги, відчували потрібність людям, пошану від колег і пацієнтів за Ваші знання, досвід, витримку, гуманізм, готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

          Нехай Ваші професійні навички зберігаються та примножуються, і завдяки Вашій праці ще багато пацієнтів знайдуть неоціненну можливість дихати, чути і говорити – чи не найголовніші потреби людини, завдяки яким можна відчувати повноцінне життя!