Ви зараз переглядаєте В КНП «Міська лікарня №9» ЗМР відбулася конференція з питань готовності та протидії поширення коронавірусу.

В КНП «Міська лікарня №9» ЗМР відбулася конференція з питань готовності та протидії поширення коронавірусу.

  • Категорія запису:Новини

      У  КНП «Міська лікарня №9» відбулася конференція за участю  лікарів і середнього медичного персоналу лікарні щодо готовності та протидії поширення коронавірусу.

         На початку зустрічі епідеміолог лікарні Ірина Макарова зазначила, що мета медичних працівників –  це інформування населення щодо основних симптомів захворювання та заходів профілактики коронавірусної інфекції (СОVID-19), роз`яснення принципів самоізоляції та першочергових дій при виникненні підозри на дану інфекцію. Також було зроблено акцент на необхідності сбору епідеміологічного анамнезу медичними працівниками закладу у хворих із симптомами гострих респіраторних інфекцій (історія подорожей та можливих контактів із хворими) з метою їх своєчасної ізоляції.

        Під час конференції обговорювалися питання готовності закладу до виникнення ситуацій, які можуть бути пов`язані із випадками захворювання на коронавірусну інфекцію.

 «Ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва закладу і у нас є чіткий план дій всіх служб у разі виникнення ситуації виявлення захворювання »– підкреслила епідеміолог. Також Ірина Макарова зазначила, що наразі послідовно виконується наказ Міністерства охорони здоров’я  та Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради щодо напрацювання вичерпних заходів з протидії поширення вірусу в області та м.Запоріжжі зокрема.  З січня місяця проведено декілька занять із медичним персоналом, які передбачали перевірку  алгоритмів дій  медичних працівників під час можливого контакту із хворим на COVID-19. Проведено додаткові навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту.

       Лікарня повністю готова до надання медичної допомоги у разі надходження пацієнтів, хворих на коронавірусну інфекцію, медичні працівники мають відповідну високу кваліфікацію.

        Окрему увагу звертаємо на наявність Урядової гарячої лінії:1545, на яку можна зателефонувати з питань надання медичної допомоги щодо самоізоляції або необхідних дій у разі виникнення симптомів, схожих на COVID-19!