Ви зараз переглядаєте Двом запоріжцям вручили посвідчення «Почесних донорів України»

Двом запоріжцям вручили посвідчення «Почесних донорів України»

  • Категорія запису:Новини

Захід відбувся у відділенні трансфузіології КНП «Міська лікарня №9» ЗМР. Посвідчення новим членам родини українських донорів – Олександрові Кримчуку й Андрієві Макаренку вручила головна спеціалістка відділу управління персоналом управління кадрового і фінансового забезпечення Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Алла Сергіївна Яворська.

Олександр Кримчук (запоріжець, «Почесний донор України»):

«Мені 38 років, з них останніх років так 14 здаю кров. Зараз відчуваю піднесений настрій та закликаю усіх небайдужих людей здавати кров. Це і є наш спільний внесок до порятунку людей, порятунку наших воїнів та усіх, хто потребує подібної допомоги!»

Андрій Макаренко (запоріжець, «Почесний донор України»):

«Почав здавати кров з 1994 року, а зараз мені виповнилося 54. Рахуйте самі, це скільки минуло часу (посміхається). Приєднуюсь до слів Олександра – здавайте кров, котра вкрай необхідна особливо у ці важкі часи для нашої країни. На мою думку, здавати кров не лише потрібно, а й ще корисно для здоров’я. Принаймні, після донацій почуваю себе відмінно, тому раджу хоча б раз спробувати… »

За словами завідувачки відділення трансфузіології КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Анни Сергіївни Щербакової, звання «Почесний донор України» отримують донори які безоплатно здали кров 40 разів.

Почесні донори України мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць.

Відділення трансфузіології КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+380612243779
або +380977987619

Прийом донорів: вівторок, середа, четвер з 8:30 до 10:30
Відділеня трансфузіології працює:
понеділок-п’ятниця з 8:00 до 15:12