Ви зараз переглядаєте День вишиванки

День вишиванки

  • Категорія запису:Новини

Кожного третього четверга травня ми відзначаємо День вишиванки – свято, яке сприяє єдності і культурному відродженню українського народу.

Вишита українська сорочка здавна вважається символом здоров′я, краси, любові та щасливої долі. Для українців вишиванка є одним із символів нації, а візерунки на тканині мають особливе значення, в них закодовані певні символи, побажання та навіть молитви.

Сьогодні, 20 травня 2021 року Україна відзначає День вишиванки. У цей день працівники КНП «Міська лікарня №9»  приєдналися до святкування, вдягнувши замість звичайного одягу вишиванки, як символ єдності українського народу, в орнаменті яких можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були об′єднані великим почуттям поваги і любові до українських національних традицій, до України, один до одного.

Не будьте байдужими, не соромтесь, та одягайте якомога частіше наші вишиванки.

Вітаємо українців із Всесвітнім днем вишиванки і бажаєм завжди пам′ятати про своє коріння та традиції свого народу.

Наша держава відроджується, а з нею її культура, традиції і свідомість людей. Нехай і надалі вишита сорочка залишається символом чистоти, символом роду та любові до своєї землі.