Ви зараз переглядаєте Дякуємо ВООЗ за постійну підтримку наших лабораторій

Дякуємо ВООЗ за постійну підтримку наших лабораторій

  • Категорія запису:Новини

На початку лютого клініко-діагностична лабораторія КНП «Міська лікарня №9» ЗМР отримала напівавтоматичний біохімічний аналізатор, коагулометр та гематологічний аналізатор від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Біохімічний аналізатор – це високоточний лабораторний пристрій, за допомогою котрого можна визначити різноманітні параметри крові, плазми, сечі та інших біоматеріалів.

Пристрій дозволяє визначити наявність білка, ліпідів, субстратів, наявність та концентрацію електролітів, ферментів та інших важливих медичних показників.

Використання аналізатора у декілька разів підвищує ефективність роботи лабораторії, а завдяки використанню оптичних та комп’ютерних технологій, цей прилад може виконувати широкий спектр важливих досліджень із точністю майже 100%.

Крім того, прилад компактний, надійний та економічно вигідний.

«Наукові дослідження, активне впровадження нових технологій, вдосконалене устаткування – усі ці складові суттєво підвищують ефективність діагностики, лікування та профілактики захворювань. Зрозуміло, що результативне лікування неможливе без правильного та своєчасно поставленого діагнозу. Лабораторні методи досліджень незамінні при діагностиці більшості захворювань, а їх левова частка припадає на біохімічні аналізи. З огляду на результат біохімії лікарі можуть своєчасно визначити відхилення від норми та призначити додаткові обстеження, що дозволяє точно встановити діагноз та розпочати лікування. Сучасну лабораторію неможливо собі уявити без аналізаторів», – розповідає завідувачка клініко-діагностичної лабораторії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Марина Володимирівна Вороніна.

За словами завідувачки лабораторії, автоматизація аналітичного процесу у біохімії й гематології дозволить, перш за все, значно поліпшити якість результатів досліджень, а також підвищити продуктивність роботи співробітників лабораторії.