Ви зараз переглядаєте Знання на варті здоров’я

Знання на варті здоров’я

  • Категорія запису:Новини

Лікарі медицини невідкладних станів відділення ЕНМД КНП «Міська лікарня №9» ЗМР взяли участь у проєкті «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Міністерства охорони здоров’я України за підтримки Світового банку.

У рамках одного з етапів цієї програми, що відбувся на базі центру симуляційного навчання Тернопільського національного медичного університету, відпрацьовували практичні навички лікарка медицини невідкладних станів відділення ЕНМД Анастасія Віталіївна Добрінова й анестезіолог відділення ЕНМД Вадим Романович Хіль.

Впродовж шести днів курсанти удосконалювали уміння на курсах:
– «Менеджмент критичного дорослого пацієнта. Розширені реанімаційні заходи у дорослих»;
– «Менеджмент критичного педіатричного пацієнта. Розширені реанімаційні заходи в педіатрії»;
– «Менеджмент критичного пацієнта з травмою»;
– «Особливості роботи закладу охорони здоров’я в умовах масового надходження постраждалих».

«Звітні курси допомогли вдосконалити командну взаємодію персоналу, відпрацювати злагодженість дій і поглибити практичні навички для того, аби пацієнти якнайкраще отримували допомогу. Всі отримані нові знання і навички вже застосовуються у відділенні ЕНМД нашої лікарні», – розповіла Анастасія Добрінова.

Завдяки проєкту, що триватиме до березня поточного року, навчання пройдуть 720 медичних фахівців. 300 з них – 120 лікарів та 180 медичних сестер з приймальних відділень усієї України, відвідають тренінги безпосередньо у тернопільському симуляційному центрі.
За словами виконуючого обов’язки медичного директора КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Олександра Євгеновича Вєдєнєєва, подібні курси для лікарів нашого медзакладу є вкрай необхідними та актуальними.

«Щодня наші співробітники стикаються з проблематикою, котра висвітлювалася під час курсів. Завдяки таким формам навчання у медичних фахівців виробляється професіоналізм та алгоритмізація дій, що у підсумку може значно покращити якість надання медичних послуг й допоможе рятувати життя і здоров’я людей», – сказав Олександр Вєдєнєєв.