Ви зараз переглядаєте Знання на озброєнні лікарів

Знання на озброєнні лікарів

  • Категорія запису:Новини

Лікарі-офтальмологині поліклінічного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР взяли участь у науково-практичній конференції «Індивідуальний підхід в менеджменті пацієнтів з захворюванням очної поверхні». Зустріч делегатів відбулась в одному з мальовничих куточків Закарпаття – передмісті Ужгорода.

Наталя Пересипкіна (лікарка-офтальмологиня КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Пандемія коронавірусної інфекції, а нині воєнний стан в Україні, позбавили лікарів у повному обсязі вдосконалювати свої знання під час конференцій в оффлайн-режимі. Тому, коли запропонували взяти участь у звітній конференції – погодились без вагань. Теми, котрим приділяли увагу – затребувані фахівцями. Це – «Роль запалення в розвитку ХСО (хвороби сухого ока)», «Хірургія катаракти у пацієнтів з псевдоексфолітивним синдромом», «Складні клінічні випадки у лікуванні набряку рогівки», «Медикаментозна терапія глаукоми з позиції якісного контролю ВОТ», «Хірургія переднього сегменту ока на тлі сьогодення» та «Ортокератологія». Щиро дякуємо організаторам за запрошення!»

Людмила Самойленко (лікарка-офтальмологиня КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Завдяки відмінно підібраному складу доповідачів-спікерів з багатьох міст України, конференція стала дуже корисною для всіх учасників. Важливо розуміти, що медична допомога офтальмологічного напрямку має стійкий прогрес удосконалення, тому кожна подібна зустріч із визнаними фахівцями своє справи додає лікарям не лише нових знань, а й обов’язково знадобиться у щоденній роботі!»

Звертайтесь по допомогу до КНП “Міська лікарня №9” ЗМР аби отримати повний спектр офтальмологічних послуг – діагностику та лікування!