Ви зараз переглядаєте Знання на озброєнні лікарів

Знання на озброєнні лікарів

  • Категорія запису:Новини

Стійкість мікроорганізмів до антимікробних препаратів є однією з глобальних проблем сфери охорони здоров’я в цілому світі. Через необґрунтоване призначення антибактеріальних препаратів деякі мікроорганізми набули стійкість майже до всіх відомих груп антибіотиків.


З метою впровадження узгодженого та комплексного підходу до вирішення проблеми антимікробної резистентності завідувачкою відділу з інфекційного контролю КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Іриною Макаровою було проведено тренінг для керівників структурних підрозділів клініки щодо мікробіологічного моніторингу та впровадження програми адміністрування антимікробних препаратів.


Під час тренінгу були опрацьовані питання:
– підвищення обізнаності стосовно антимікробної резистентності серед медичного персоналу;
– етапи впровадження програми та першочергові заходи щодо раціонального застосування антимікробних препаратів з профілактичною та лікувальною метою.

«Безпека пацієнтів та профілактика розповсюдження захворювань, викликаних резистентними до антибіотиків мікроорганізмами, є одним з пріоритетних напрямів роботи лікарні та залишається на постійному контролі», – каже завідувачка відділу з інфекційного контролю КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Ірина Макарова.