Ви зараз переглядаєте Знання – це сила!

Знання – це сила!

  • Категорія запису:Новини

Лікарі-проктологи КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Микола Постоленко та Костянтин Смирнов взяли участь у науково-практичній конференції на тему «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні хірургічного хворого – вимоги часу». Захід відбувся у Трускавці.

Своїм досвідом роботи в онлайн форматі й під час очної зустрічі поділилися колеги з різних регіонів нашої країни. Зокрема, експерти-практики передавали знання за актуальними темами та новими методами діагностики й лікування проктологічних захворювань.

Так, завідувач відділення проктології КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, кандидат медичних наук, доцент – Микола Дмитрович Постоленко виступив з доповіддю «Сучасний підхід до медикаментозного лікування геморою», котра викликала жвавий інтерес й отримала схвальні відгуки від колег.

«Щиро вдячні організаторам за подібний науково-практичний захід. Нові тенденції в лікування проктологічних хвороб будуть неодмінно впроваджені у роботі відділення, адже наше головне завдання незупинно робити все необхідне для покращення якості надання допомоги пацієнтам», – сказав лікар-проктолог вищої категорії з 25-річним досвідом роботи Микола Постоленко.

🏥 Наша адреса:
Запоріжжя, вул. Щаслива, 1
5 поверх кардіологічного корпусу – відділення проктології
📲 тел: +380679121278 (WhatsApp, Telegram, Viber)
📧 postolenko.mykola@gmail.com

👍 підпишіться на наші сторінки в Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео