Ви зараз переглядаєте З Днем Збройних сил України!

З Днем Збройних сил України!

  • Категорія запису:Новини

6 грудня в Україні відзначається велике державне свято – День Збройних сил.

Щогоріч цей день набуває особливого значення, адже прямо зараз українські захисники та захисниці докладають надлюдських зусиль у боротьбі з ворогом для збереження суверенітету та незалежності Батьківщини.

Сила і міць української держави – в єдності армії та народу. Тому, воїни ЗСУ, прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і далі своєю важливою справою нагадуйте всьому світу про те, що Україна у надійних руках.

Вдячні громадяни України низько вклоняються дідам, батькам, синам і донькам, які несуть або несли службу у лавах армії. Завдяки їм наша Батьківщина незалежна, сильна і могутня, а діти можуть сподіватися на щасливе майбутнє.
ЗСУ саме у цю мить стоять на передовій нашого світлого майбутнього без війни та амбіцій Росії. Захисникам та захисницям наразі особливо складно, тому не забуватимемо їх підтримувати не лише добрим словом подяки, а й теплими речами, їжею та донатами на необхідне!

Дякуємо за наше життя та майбутнє, за котре Ви, Воїни Світла, безперервно боретесь у ЗСУ. Ми віримо у Вас, завжди підтримуємо та бажаємо здоров’я та сил! Ви – найкращі!

Зі святом Вас!