Ви зараз переглядаєте Кирило Нерянов: «Це був непростий для нас рік!»

Кирило Нерянов: «Це був непростий для нас рік!»

  • Категорія запису:Новини

Директор КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Кирило Юрійович Нерянов підбив підсумки року, що минає. Отже, що було зроблено за 2023 рік – у матеріалі пресслужби одного з найбільших медзакладів Запоріжжя.

Кирило Нерянов (директор КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):

«За другий рік повномасштабного вторгнення наша лікарня, переживши шоковий для всіх стан та пристосувавшись до нових викликів пов’язаних із роботою у прифронтовому регіоні, вибудувала стабільну лінію сталої праці. Насамперед нам вдалося зберегти кадровий потенціал, тобто, попри всі складнощі, котрі нині переживає вся наша країна, ми продовжили виконувати свою основну місію – надавати безперервну медичну допомогу населенню.

З метою поліпшення якості медичних послуг та вдосконалення умов перебування у лікарні пацієнтів у 2023 році ми придбали чимало нового обладнання, провели ремонтні роботи у відділеннях, оперблоках, лабораторіях. До кінця року буде завершено ремонт у реанімації. Вдалося провести реконструкцію транспортної розв’язки приймального відділення. Це, до речі, дуже важливий момент, адже у нас завжди відчувалась проблема з під’їздом автомобілів швидкої допомоги. Тепер «естакада» стала зручною та сучасною. Завершена робота щодо забезпечення електропостачанням лікарні під час нештатних ситуацій. Це також дуже складний та копіткий обсяг роботи. Наразі маємо чотири стаціонарних дизель-генератори потужністю від 60 до 350 кіловатів. Також на завершальній стадії встановлення автономної котельні, котра у разі необхідності, зможе взяти на себе навантаження щодо забезпечення теплоносіями кількох корпусів.

На сьогодні подані всі документи стосовно контрактування з НСЗУ всіх пакетів, котрі були у нас торік, а також триває підготовка до контрактування за новими пакетами.
🫶 Всупереч усім складнощам, хочеться подякувати усьому колективові за плідну працю! Відчувається злагоджена, колективна робота, завдяки котрій ми разом зуміли пережити ще один нелегкий рік.

Щодо подальших планів, то вони передусім пов’язані із реалізацією усіх наших задумів направлених на відповідність лікарні сучасним вимогам Національної служби здоров’я.

Отже, у переддень Нового року хочеться побажати усім нам – витримки, скорішого миру та віри у власні сили! Зараз у кожного українця свій фронт, тому, дуже хочеться аби максимальна самовідданість своїй справі й віра у мирне майбутнє, неодмінно додавали сил та оптимізму!»