Ви зараз переглядаєте Лариса Кірєєнкова: «За день лікарського прийому ми надаємо допомогу близько 180 пацієнтам»

Лариса Кірєєнкова: «За день лікарського прийому ми надаємо допомогу близько 180 пацієнтам»

  • Категорія запису:Новини

Про роботу терапевтичного відділення N2 «Філії 1», що розташоване у Хортицькому районі Запоріжжя, розповіла завідувачка структурного підрозділу КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – лікарка-пульманологиня вищої категорії Лариса Іванівна Кірєєнкова.

«Основними завданнями терапевтичного відділення поліклініки є надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями: органів кровообігу, серцево-судинної системи, ендокринними захворюваннями, системою травлення, пацієнтам із інфекційними хворобами та хворобами органів дихання. Крім того, надається допомога пацієнтам, які перебувають на «лікарняному листі» у сімейних лікарів. Також «до» та «після» стаціонарного лікування пацієнтів, які звертаються амбулаторно за допомогою згідно з електронним направленням від сімейного лікаря та інших спеціалістів», – каже завідувачка відділення Лариса Кірєєнкова.

За словами завідувачки, найбільш розповсюдженими зверненнями до лікарів терапевтичного відділення є пацієнти з такими захворювання як:
– гіпертонічні кризи;
– алергічні реакції;
– напади бронхіальної астми;
– ішемічна хвороба серця з порушенням ритму та провідності;
– цукровий діабет;
– гострі та хронічні інфекційні хвороби.

Прийом у відділенні здійснюється у дві зміни наступними спеціалістами:
– кардіологи;
– ендокринологи;
– ревматолог;
– гастроентеролог;
– інфекціоніст;
– пульмонолог.

«Зазвичай до нас звертаються жителі Хортицького району, але ми відкриті для всіх. До речі, на прийом можна записатись за номером телефону реєстратури – 286-25-30. Слід зазначити, що загалом крізь наших лікарів щороку проходить понад 45 000 пацієнтів. Не зайве також підкреслити, що професіоналізм, доброта, чесність й порядність – усі ці риси притаманні кожному медичному працівнику нашого відділення», – додає Лариса Кірєєнкова.

Розташоване відділення у поліклініці Хортицького району за адресою: вул.Запорізького козацтва, 25.
У будь-якій ситуації пов’язаній із погіршенням стану здоров’я радимо не зволікати та звертатись по допомогу до професіоналів своєї справи!
На фото: старша медична сестра відділення – Тамара Тарасівна Марченко (зліва), завідувачка відділення – Лариса Іванівна Кірєєнкова (справа)

#терапевтичневідділення #9міськалікарня #поліклініказапоріжжя #медициназапоріжжя #медичнадопомога