Ви зараз переглядаєте Лідер гурту «СКАЙ» відвідав пацієнта, якому необхідна складна операція з відновлення кінцівки

Лідер гурту «СКАЙ» відвідав пацієнта, якому необхідна складна операція з відновлення кінцівки

  • Категорія запису:Новини

Зустріч із чоловіком, який отримав мінно-вибухову травму та тривалий час до цього лікувався у медзакладах різних міст України, відбулась у травматолого-ортопедичному відділенні КНП «Міська лікарня №9» ЗМР. Фронтмен українського гурту «СКАЙ» Олег Собчук повідомив, що необхідну суму коштів планують передати найближчим часом й побажав швидкого одужання пацієнтові.

Євген Бойко (завідувач травматолого-ортопедичним відділенням КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):

«47-річний Володимир отримав травму – відкритий, багатоуламковий перелом гомілки з дефектом кістки понад десяти сантиметрів. Йому була зроблена фіксація перелому апаратом зовнішньої фіксації, поступово відбувалось загоєння ран та пересадка шкіри. У нас є спеціальний стрижень аби у подальшому зафіксувати кістку. Також плануємо заміщення великого дефекту кістки сучасним матеріалом, котрий має назву «біоскло». Після звернення пацієнта до благодійників, які пообіцяли профінансувати закупівлю необхідної кількості матеріалу, котрого у нас немає, процес збору вийшов на фінішну пряму. Тому сподіваємось незабаром ми виконаємо запланований план лікування».

Для довідки:

Український рок-музикант, засновник і фронтмен рок-гурту «СКАЙ» Олег Собчук є амбасадором Національної програми «Врятуй Кінцівку» Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу», місія котрого – зменшити інвалідизацію українців, що пов’язана з травмами кінцівок, отриманих внаслідок війни.
Олег Собчук (фронтмен гурту «СКАЙ»):

«Під час останнього концерту у Дніпрі нам вдалося зібрати кошти на порятунок кінцівки для мужнього украінця. Відчуваю, що і зараз у Запоріжжі й під час наступного концерту, нам також вдасться зібрати необхідну суму для Володимира. Наше завдання зараз не бути осторонь у ці важкі для країни часи!»

підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео