Ви зараз переглядаєте Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

  • Категорія запису:Новини

Вже 157 років Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця реалізує свою благородну мету – поширює ідею гуманності світом, не словом, а справою вчить людей добру і взаємодопомозі.  Дату Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – 8 травня – обрано не випадково: це день народження  ініціатора створення Міжнародного товариства “Червоний Хрест”, швейцарського гуманіста Анрі Жана Дюнана.

      Це свято об’єднує мільйони людей в усьому світі, для яких допомога іншим стала справою життя, покликом серця.

Професіоналізм, почуття відповідальності, самовіддана праця, чуйне ставлення до людей, прагнення зарадити у скрутній ситуації, подарувати іншим віру в себе і свої можливості – це визначальні складові заслуженої шани і подяки за щоденну відповідальну працю членів благодійної організації.

     Ми щиро вдячні всім добродійникам Червоного Хреста за розуміння і підтримку, вітаємо всіх, хто причетний сьогодні до благородної та милосердної діяльності.

Спасибі вам за те, що маєте щедрість поділитися зі  знедоленими, обігріти нещасних. Нехай же ваші важливі справи примножуються, а добро, яке ви робите людям, повертається до вас сторицею.