Ви зараз переглядаєте Міжнародний досвід наших лікарів
xr:d:DAFxMcK_OAQ:616,j:4644761730417489276,t:24041207

Міжнародний досвід наших лікарів

  • Категорія запису:Новини

Співробітники відділення фізичної реабілітації КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Катерина Міщенко, Софія Кіртока й Олена Абросимова, взяли участь у проєкті «Обмін досвідом між Національним реабілітаційним центром «Вайварі» та лікарями України», що відбувся у Латвії.

До проєкту було залучено 20 лікарів, які представили реабілітаційні відділення медичних закладів з різних регіонів України, а саме – Києва, Львова, Дніпра, Житомира й Маріуполя.

Учасники вивчали досвід медичних закладів Латвії щодо впровадження програм реабілітації пацієнтів після ампутації кінцівок, а також обмінялись досвідом реабілітації пацієнтів з різними функціональними порушеннями.

Під час візиту українськи спеціалісти відвідали також SIVA, Vaivaru Ortozēšanas un protezēšanas centrs / Vaivari OP center, відвідали Медичний освітній центр Рижського університету Страдена й ознайомились із симуляційним підходом до освіти.

Катерина Міщенко (завідувачка відділення фізичної реабілітації КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Програма дуже насичена, бо намагались показати й розказати все. Багато відділень, багато напрямів: фізична терапія, ерготерапія, рейттерапія, реабілітаційні технології, протезування, музикальна терапія. Дізнались про нові засоби діагностики та терапії, окрема увага до дрібних деталей, котрі формують цілісну картину роботи, і здається можна без них обійтись, але як раз все в сукупності формує довершену роботу.

Зокрема, побачила структурований реабілітаційний процес, де ефективно працює кожна ланка й кожен спеціаліст. Це як першоджерело з якого треба брати приклад при формуванні власної спроможної мережі реабілітації».

Додамо, що проєкт «Обмін досвідом між Національним реабілітаційним центром «Вайварі» та лікарями України» реалізується за фінансової підтримки Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США у рамках 10–го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».