Ви зараз переглядаєте Наталія Артеменко: «Слід «слухати» свій організм!»

Наталія Артеменко: «Слід «слухати» свій організм!»

  • Категорія запису:Новини

Напередодні професійного свята лікарка-кардіологиня КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Наталія Григорівна Артеменко рекомендує звернути увагу на власне здоров’я аби надалі не мати суттєвих проблем із роботою серця.

Серцево-судинні захворювання знаходяться на першому місці за найпоширенішими патологіями та причинами смертності в усьому світі! Кожна третя доросла людина страждає на підвищений артеріальний тиск. Тому потрібен постійний моніторинг артеріального тиску, чітке дотримання рекомендацій лікаря, щоб уникнути грізних ускладнень.

«Основні фактори ризику, що призводять до швидкого руйнування судин та виникнення вад серця – генетична схильність, стрес, неправильне харчування, негативні емоції, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички (вживання тютюну та алкоголю). Дотримуючись простих рекомендацій, можна знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань», – розповідає лікарка-кардіологиня із 22-річним досвідом роботи.

Отже, аби вчасно запобігти таким страшним діагнозам, як ішемічна хвороба серця, інфаркт, інсульт, серцева недостатність, слід слухати свій організм і при перших симптомах запланувати візит до лікаря-кардіолога:
▪️ підвищена стомлюваність
▪️ неприємні відчуття, нестача повітря та задуха у грудній клітці при ходьбі
▪️ погіршення переносимості фізичних вправ
▪️ перебої у роботі серця
▪️ втрата свідомості
▪️ головні болі
▪️ набряк ніг
▪️ часті ангіни
▪️ спадкові серцево-судинні захворювання

«У разі наявності подібних симптомів кардіолог направить на лабораторні та інструментальні дослідження, після чого поставить діагноз та призначить комплексне лікування. Тому не пропустіть момент й відразу звертайтеся до профільних фахівців», – наголошує лікарка-кардіологиня вищої категорії Наталія Артеменко.

Контакти:
Терапевтичне відділення №1 (поліклініки) КНП “Міська лікарня №9” ЗМР
283-30-08 (лікар-кардіолог)

(перевірте чи підписані на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео)