Ви зараз переглядаєте Не забудьте привітати!

Не забудьте привітати!

  • Категорія запису:Новини

Сьогодні відзначає 50-річний ювілей директор КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, депутат Запорізької міської ради – Кирило Юрійович Нерянов!

Для усієї дружньої та сильної команди співробітників нашої лікарні Кирило Юрійович є безумовним прикладом відповідального та сучасного керівника, однак, зараз хочеться надати слово людям, котрі щодня максимально контактують із вельмишановним ювіляром…

Олександр Вєдєнєєв (в.о. медичного директора КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Скажу стисло, але дуже містко. По-перше, це фахівець своєї справи. Професіонал з великої літери! По-друге, ця людина знаходиться у постійному розвитку, що завжди важливо! Крім цього Кирило Юрійович завжди вимагає від оточення прогресувати у своїй справі. І по-третє, це дійсно суворий, у хорошому розумінні цього слова, й справедливий керівник. Тому, мені хочеться побажати директорові надалі тримати таку високу планку і йти до нових досягнень та звершень! Щиро бажаю здоров’я та сил аби подолати складну ситуацію у котрій нині перебуває наша рідна Україна!»

Олексій Рясний (заступник медичного директора з хірургічної допомоги):
«Шановний Кирило Юрійович, прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 50-річного ювілею! Бог вже нагородив Вас допитливим розумом, талантом керівника та яскравими лідерськими якостями. Свої неабиякі здібності Ви з успіхом використовуєте при керуванні нашим великим та самовідданим колективом. Під вашим керівництвом зроблено дуже багато, а скільки ще потрібно зробити! Бажаю Вам успіху у всіх ваших починаннях, нехай все, що задумано – якнайшвидше стане реальністю, а ваші досягнення підбадьорюють не лише вас, а й заряджають енергією усе оточення!»

Ольга Гордієнко (заступниця медичного директора з лікувальної справи):
«Не помилюся коли скажу, що це – цілеспрямована, наполеглива людина. Кирило Юрійович завжди у пошуку оригінальних рішень медичних завдань! У цей день хочеться йому побажати здійснення усіх найзаповітніших мрій й кремезного здоров’я на довгі роки!»

Оксана Рак (заступниця медичного директора з поліклінічного розділу роботи):
«Відверто кажучи, нам насправді пощастило із керівником. При всій завантаженості Кирило Юрійович вміє зберігати «холодну голову». У нього немає спонтанних рішень, адже це виважена й інтелігентна людина. Переконана, мою думку підтримають усі співробітники нашого улюбленого медзакладу! Отже, Кирило Юрійович, від усього «поліклінічного підрозділу» зичимо вам залишатись ще багато років затребуваним фахівцем, мріяти, втілювати задуми й не втрачати притаманного вам оптимізму!»

Олександр Євграфов (заступник директора з технічних питань):
«Він 24/7 на зв’язку, завжди вислухає, підтримає й знайде правильне рішення у будь-якій ситуації. Перевірено роками! З найкращими побажаннями! Вдачі у всіх майбутніх планах! Йдемо лише вперед… Кирило Юрійович, з першим «полтиником»! Божої благодаті!»

Приєднуючись до теплих привітань представників адміністративного корпусу й від імені всього численного колективу КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, щиросердно вітаємо Кирила Юрійовича з «життєвим рубіконом»! Нехай доля дарує вам радість життя, вдачу, вірних і надійних друзів, колег й партнерів! Терпіння у вашій нелегкій, сповненій високого гуманізму й милосердя праці! Будьте щасливим, здоровим та усміхненим! З ювілеєм!!!

З величезною повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.