Сьогодні ми щиро вітаємо з ювілеєм нашу колегу – Олену Євгеніївну Копіченко, завідувачку рентгенодіагностичного відділення КНП “Міська лікарня №9” ЗМР!
Свій професійний шлях Ви обрали серцем і присвятили йому понад три десятиліття. Сьогодні ми щиро дякуємо Вам за мудрість, досвід, високий професіоналізм і людяність.
Ви завжди з нами – у відповідальний момент, у складному рішенні, у щоденній турботі про пацієнтів. Нехай і надалі кожен Ваш день буде наповнений вдячністю людей, любов’ю рідних і світлом, яке Ви щедро даруєте оточуючим! Здоров`я, миру та усього найкращого!
З повагою, колектив КНП “Міська лікарня №9” ЗМР.