Ви зараз переглядаєте Не забудьте привітати!

Не забудьте привітати!

  • Категорія запису:Новини

Сьогодні приймає поздоровлення з нагоди ювілейної дати дня народження лікарка-ортопедка-травматологиня хірургічного відділення №1 (поліклініки) КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Олена Сергіївна Ніколенко!

Олено Сергіївно, з нагоди особливої дати у Вашому житті керівництво лікарні та її співробітники надсилають Вам найкращі слова вітань та вдячності за Вашу багаторічну плідну працю!

За словами заступниці медичного директора з поліклінічного розділу роботи Оксани Вячеславівни Рак, сьогоднішня ювілярка є справжнім прикладом відповідальності та грамотності. «Це взірець для молодого покоління лікарів, адже Олена Сергіївна є мудрою та професійною людиною, яку поважають у колективі, а також цінують пацієнти за максимально прискіпливе ставлення до кожного!», – каже Оксана Рак.

Тож, вельмишановна Олено Сергіївно, бажаємо Вам ніколи не втратити сили й ентузіазму, продовжувати свій трудовий шлях і завжди знаходити позитивне та прекрасне в усьому, що відбувається навколо! Здоров’я Вам й скорішого миру! Будьте щасливою!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.