Ви зараз переглядаєте Не кажи – не вмію, а кажи – навчусь!

Не кажи – не вмію, а кажи – навчусь!

  • Категорія запису:Новини

Співробітники відділення фізичної реабілітації розширили знання та навички роботи у мультидисциплінарній реабілітаційній команді.

Реабілітація – комплекс складних реабілітаційних заходів фізичного та, за потреби, психологічного спрямування. Він, зокрема, включає відповідний набір фізичних і ерготерапевтичних вправ, котрі дозволяють пацієнтові швидше адаптуватися до можливих обмежень функціонування та мінімізувати рівень їх негативного впливу на повсякденне життя. Такий формат надання допомоги передбачає роботу так званої «МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ КОМАНДИ».

Основне завдання подібної команди – максимальне відновлення психічних та фізичних функцій людини. Бо саме вона та її потреби у центрі уваги. Як коротко-, так і довгострокові цілі, реабілітації встановлюються та підлаштовуються під індивідуальні потреби кожного пацієнта. Спочатку мультидисциплінарна реабілітаційна команда їх аналізує з різних точок зору, а потім опрацьовує на максимальному рівні своїх професійних можливостей.

Так працює реабілітація в усіх розвинених країнах, які дотримуються рекомендацій ВООЗ.

Днями у рамках місії з оцінювання спроможності фізичної та реабілітаційної медицини у клінічних мультидисциплінарних реабілітаційних центрах й неспеціалізованих стаціонарних реабілітаційних відділеннях, відокремлений підрозділ реабілітації КНП «Міська лікарня №9» ЗМР відвідали:
– міжнародний консультант: лікар фізичної та реабілітаційної медицини проєкту неспеціалізованих реабілітаційних відділень, Бюро ВООЗ в Україні – Девід Рагглз (Канада);
– асоційований офіцер з питань реабілітації, Бюро ВООЗ в Україні – Ксенія Дєєва (Україна).

Зокрема бізнес-тренеркою Інною Коноваловою (Инна Коновалова) проведено дводенний тренінг для працівників відділення реабілітації з ефективної роботи мультидисциплінарної команди.

Тиждень був насправді насиченим новими знаннями та враженнями для всієї команди відділення реабілітації!

на фото: міжнародний консультант Девід Рагглс у відділенні фізичної реабілітації й моменти тренінгу від Інни Коновалової

(перевірте чи підписані на наші сторінки в Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео)