Ви зараз переглядаєте Нове обладнання  ендоскопічного відділення Olympus Optera CV-170

Нове обладнання ендоскопічного відділення Olympus Optera CV-170

  • Категорія запису:Новини

У КНП «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради завдяки новому сучасному відео-ендоскопічному обладнанню пацієнти мають можливість пройти своєчасну якісну діагностику і в разі необхідності продовжити ефективне лікування.
Лікарі відділення ендоскопії займаються лікуванням хвороб органів травлення, які досить поширені в наш час. З ростом числа онкозахворювань шлунково-кишкового тракту, виникає гостра потреба в ретельному обстеженні. Для забезпечення лікування на високому рівні і застосовується Новітнє обладнання. Важливість ендоскопічної діагностики за допомогою Olympus Optera CV-170 полягає в тому, що багато патологій можна вилікувати без традиційної операції.
Olympus Optera CV-170 – це дорога відеостойка, 2020 року випуску, виробником якої є японська компанія Olympus, світовий лідер з виробництва обладнання в області ендоскопії.
Дане обладнання оснащене відеогастроскопом, Який дозволяє обстеження:
● верхніх відділів шлунково-кишкового тракту;
● прямої та ободової кишки;
● трахеї і бронхів.

Основні переваги нової відеоендоскопічної системи:
● Функція високого дозволу (HDTV): в поєднанні з впровадженням сучасного LED-монітор, пристрій дозволяє деталізувати мінімальні зміни слизової оболонки, що дозволяє з більшою ймовірністю виявити вогнищеві зміни на ранній стадії або помітити зміни слизового шару ще до появи новоутворень, попередити розвиток пухлин.

● Функція вузької спектральної візуалізації (NBI) відкриває новий рівень можливостей: дозволяє детально розглянути судинну структуру слизової оболонки органів шлунково-кишкового тракту. Клінічна цінність технології NBI полягає в здатності виявити онкопатології на ранніх стадіях, а також оцінити характеристики підозрілих ділянок слизової оболонки.

● Рівень комфорту: раніше пацієнту вводили фарбувальні речовини, щоб поліпшити візуалізації, що було довго, і в якійсь мірі токсично, могли виникнути алергічні реакції. Зараз же стан органів добре читається цифровим методом, а відеофайл з результатами обстеження зберігається і архівується з метою спостереження за станом пацієнта в динаміці, що дає можливість оцінити ефективність проведеного лікування. Також оптичні системи відео фиброгастроскопа мають мінімальні розміри для забезпечення комфорту під час обстеження.

  • Olympus Optera CV-170 – Це не тільки діагностичний апарат, з його допомогою можливо виконання оперативних втручань таких, як: виразкових кровотеч, стриктур, лікування варикозних розширених вен стравоходу, видалення поліпів, підслизових утворень, установка стентів, витяг каменів з жовчних шляхів і друге захворювань, – зазначив завідувач ендоскопічним відділенням, головний позаштатний ендоскопіст департаменту охорони здоров’я Запоріжжя, – Олександр Маслов.

Завдяки високій якості візуалізації, хорошою яскравості і контрастності зображення, Olympus Optera CV-170 допомагає проводить якісний ендоскопічний огляд максимально комфортно і швидко для пацієнтів.