Ви зараз переглядаєте Нові можливості діагностики

Нові можливості діагностики

  • Категорія запису:Новини
Завдяки гуманітарній допомозі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Європейського регіонального бюро клініко-діагностична лабораторія КНП «Міська лікарня №9» ЗМР отримала два тринокулярних мікроскопи «BioBlue Euromex» нідерландського виробництва.

Це – оптичний високоточний прилад, призначений для проведення протокольних морфологічних досліджень у медичній галузі та наукових лабораторних експериментів. Апарат оснащений пристроєм для інтеграції з відеокамерою, що дозволяє фіксувати та виводити на екран зображення в ході робочого процесу. Прилад також додатково укомплектований пристроями для здійснення фазо-контрастного та темнопольного аналізу.
«Наша лабораторія є базою навчання лаборантів, інтернів-медиків, тому подібне оснащення дозволяє навчати всіх на більш високому рівні. Мікроскопи підключені до мережі Інтернет, через що маємо можливість консультувати у режимі он-лайн призначення препаратів з іншими фахівцями, вести он-лайн навчання, та, загалом, відкривається багато можливостей, котрих до цього у нашій лабораторії не існувало», – розповіла завідувачка клініко-діагностичної лабораторії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Марина Володимирівна Вороніна.

Дякуємо партнерам за можливість розвивати матеріально-технічну базу нашої лікарні! Разом – ми сила!!!
На фото: на новому обладнанні працює лікарка-лаборантка Олена Марічева