Ви зараз переглядаєте Олег Оксенюк: «Ми завжди повинні крокувати шляхом сучасної медицини!»

Олег Оксенюк: «Ми завжди повинні крокувати шляхом сучасної медицини!»

  • Категорія запису:Новини

Один з беззаперечних лідерів надання медичних послуг травматологічного профілю у регіоні – травматологічне відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, вдосконалює свою роботу завдяки новому обладнанню. Дякуючи міжнародним партнерам, торік тут взяли на озброєння новий апарат електронно-оптичний перетворювач (ЕОП) від компанії «Siemens». За півроку лікарі-ортопеди-травматологи вже встигли провести понад 300 операцій з використанням нового пристрою.

«Це насправді важлива допомога у нашій копіткій роботі. Завдяки ЕОП-пу ми можемо скоротити проведення операції до мінімуму у часі, – каже лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Олег Миколайович Оксенюк. Це дає можливість оперувати через малі розрізи, що в подальшому прискорює процес одужання та реабілітації пацієнтів. Завантаженість цього пристрою – колосальна. Це не перебільшення, це факт. Наприклад, цього тижня пристрій був задіяний під час кожного (!) операційного дня.
Отже, якщо трапляються нещасні випадки такі як: переломи кісток, травми або ушкодження, після котрих в організмі залишаються «стороні предмети», то ми, у будь-який момент, готові надати пацієнтові кваліфіковану допомогу з використанням цього пристрою. Стійкий результат під час оперативного втручання гарантований та перевірений досвідом, – додає Олег Оксенюк.

Звертайтесь до допомогу до професіоналів!

Контакти травматологічного відділення:
+38 (061) 224-37-75
+38 (061) 244-37-87 (ординаторська «Мікрохірургії кисті»)
+38 (061) 224-37-89 (ординаторська нейрохірургії)
+38 (098) 343-12-87 або +38 (050) 156-91-36 (завідуючий відділенням)

👉  підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео