Ви зараз переглядаєте Олег Оксенюк: «Найбільше ми хвилювались, що пацієнтка почне народжувати під час операції!»

Олег Оксенюк: «Найбільше ми хвилювались, що пацієнтка почне народжувати під час операції!»

  • Категорія запису:Новини

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР успішно провели нетипову операцію пацієнтці зі строком вагітності у 24 тижні.

27-річна жителька села Біленьке Запорізького району після ДТП була доставлена швидкою медичною допомогою до КНП «Міська лікарня №9» ЗМР з переломом стегна, забоєм головного мозку та численними саднами по усьому тілу.

За словами лікаря-ортопеда-травматолога Олега Оксенюка одним з нюансів стану пацієнтки стала вагітність, котра на той момент склала 24 тижні.

«На клінічному розгляді за участю завідувача відділення Євгена Михайловича Бойко було прийнято рішення щодо оперативного втручання. Враховуючи складність перелому – поперечний перелом стегнової кістки, виключалась можливість зрощування кістки без втручання. Тож порадившись із лікарями-гінекологами й анестезіологом нашої лікарні було прийняте рішення стосовно оперативного втручання. Операція проводилася на стегні методом відкритої репозиції без рентгену. Ми склали уламки, зафіксували. На другий день після операції пацієнтка самостійно пересувається за допомогою ходунців та готується на виписку. Вагітна оглянута лікарями-гінекологами – стан її та дитини добрий.
Така операція у моїй практиці проводилася вперше, адже вагітність вже є на тривалому терміні. Були вагітні пацієнтки із незначними строками. Найбільше ми хвилювались, що пацієнтка почне народжувати під час операції. Тобто операція може плавно перейти у пологи. До цього ми були також готові. Наш прогноз: до народження дитини пацієнтка повністю відновиться і перелом стегна зростеться!», – розповів лікар-ортопед-травматолог травматолого-ортопедичного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Олег Миколайович Оксенюк.

Ольга (пацієнтка):
«Вагань щодо операції не було, адже я розуміла, що без допомоги лікарів-хірургів я не зможу нормально «виносити» дитину. Дуже задоволена ставленням та увагою лікарів відділення та усього медичного персоналу лікарні! Тут всі за мене переживали й підтримують як можуть. Щиро дякую за це всім!»

Контакти травматолого-ортопедичного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+38 (061) 224-37-75 (пост)
+38 (061) 52-23-09 (ординаторська)
+38 (098) 343-12-87 (завідувач відділення)

Підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео

#травматологія #медициназапоріжжя #9міськалікарня #відділеннятравматології #9міськалікарнязапоріжжя