Ви зараз переглядаєте Олександр Маслов: «Роботи за останній рік побільшало!»

Олександр Маслов: «Роботи за останній рік побільшало!»

  • Категорія запису:Новини

Основними завданнями відділення ендоскопії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР є повне забезпечення потреб населення в усіх основних видах ендоскопічних досліджень, маніпуляцій та операцій.

«Загальна кількість пацієнтів за 2023 рік становить 7652 осіб, яким було виконано 11589 досліджень. Це, до речі, на 23% більше ніж показники роботи нашого відділення у 2022 році», – каже завідувач відділення ендоскопії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Олександр Ігорович Маслов.

За словами Олександра Маслова, у відділенні підтримується стабільно високий рівень планової допомоги населенню – 3549 ендоскопічних досліджень (у т.ч. біопсії, оперативні втручання). Сама є ендоскопічна допомога здійснюється у комфортних умовах на сучасному устаткуванні із фото/відеофіксацією досліджень.

«Зауважимо, 4990 пацієнтам була також надана невідкладна допомога із проведенням лікувальних та діагностичних процедур», – додає головний позаштатний спеціаліст з ендоскопії КУ “Адміністрація з питань охорони здоров’я” ЗМР Олександр Маслов.

У відділення проводиться постійний контроль якості надання ендоскопічних послуг, лікарі відділення проходять безперервний професійний розвиток з участю у міжнародних тематичних конференціях.

Отримати консультацію та записатись на прийом можна за телефонами:

+38 (061) 224-37-69 (відділення ендоскопії)
+ 38 (097) 949-75-95 (завідуючий відділенням)