Ви зараз переглядаєте Олександр Прохоренко: «Результатами нашої щоденної роботи є вдячні відгуки пацієнтів!»

Олександр Прохоренко: «Результатами нашої щоденної роботи є вдячні відгуки пацієнтів!»

  • Категорія запису:Новини

Відділення цілодобовий травмпункт є структурним підрозділом КПН “Міська лікарня №9” ЗМР, котрий забезпечує надання кваліфікованої невідкладної медичної допомоги пацієнтам з пошкодженням опорно-рухового апарату.

Для довідки:
Відділення цілодобовий травмпункт засновано у 1976 році на підставі Наказу міського відділення охорони здоров’я №176 «Про передачу штату травмпункту з міської лікарні №3 до міської лікарні №9» від 06.09.1976 року.

«З того часу змінилось декілька поколінь лікарів, які своєю працею зробили травмпункт найкращім у місті. Наразі, лікарі, які тут працюють, продовжують підтримувати авторитет відділення. Якщо чесно, то нам не потрібно особливо розповідати про буденну роботу травмпункту, адже про неї говорять теплі відгуки наших пацієнтів. Наразі у цілодобовому травмпункті виконують професійні обов’язки п’ять лікарів вищої та першої категорій, п’ять операційних медичних сестер, які мають вищу або першу категорії, а також чотири молодших медсестри. Всі працівники травмпункту – це відповідальні, сумлінні й дбайливі люди», – каже завідувач відділення «Цілодобовий травмпункт» КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Олександр Степанович Прохоренко.

Слід зауважити, що у травмпункті можуть працювати лише лікарі другої категорії і вище зі стажем не менше п’яти років самостійного прийому пацієнтів. Тому лікарі, які приходять працювати до відділення, це кваліфіковані травматологи, які розуміють складності роботи та відповідально ставляться до лікування пацієнтів.
Травмпункт працює у цілодобовому режимі. Тут надається невідкладна кваліфікована допомога всім без винятку травмованим амбулаторним хворим з різними ушкодженнями опорно-рухового апарату. Це:
– зупинка зовнішньої кровотечі
– видалення неглибоко розміщених чужорідних тіл
– первинний сухожилковий шов розгиначів пальців кисті
– репозиція відломків кісток ключиці, плечової кістки, кісток передпліччя, пясних і плюсневих кісток, кісток гомілки, фаланг пальців і ступні
– усунення звихів плеча, передпліччя, пальців кисті, ступні, підзвиху і звиху в ключично-акроміальному і ключично-стернальному з’єднанні
– накладання гіпсових, імобілізуючих та ортезних пов’язок
– новокаїнові та інші блокади та пункції суглобів
– активно- пасивна імунізація проти правця
– надання допомоги проти сказу

«У приміщеннях травмпункту порівняно нещодавно виконано ремонт за програмою Президента України «Велике будівництво», якого не було чимало років. Травмпункт оснащено новим найсучаснішим обладнанням. До речі, на теперішній час в Україні існує небагато травмпунктів, які мають подібні умови. Окремо хочеться сказати про своєрідну «кузню кадрів» нашого відділення. У нашому травмпункті наданню невідкладної амбулаторної допомоги вчилися інтерни-травматологи, які проходили інтернатуру на базі травматологічного відділення 9 міської лікарні. Згодом вони стали досвідченими фахівцями і тепер лікують хворих в усіх запорізьких лікарнях та інших регіонах України», – розповів лікар-ортопед-травматолог вищої категорії Олександр Прохоренко.

Контактний телефон травмпункту КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+38 (061) 224-37-81