Ви зараз переглядаєте Олена Копіченко: «Завдяки другому комп’ютерному томографу розвантажили чергу пацієнтів на обстеження»

Олена Копіченко: «Завдяки другому комп’ютерному томографу розвантажили чергу пацієнтів на обстеження»

Комп’ютерний томограф «NeuViz 16 Classic СТ» у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР придбали за бюджетні кошти завдяки програмі «Розвитку охорони здоров’я у Запорізькій області» рішенням Запорізької обласної ради у жовтні 2022 році. Апарат на 16 зрізів дозволяє проводити сучасну необхідну діагностику наявних у пацієнтів патологічних станів. Перший томограф для ургентних пацієнтів та пацієнтів, які знаходяться у стаціонарі, у лікарні введений в експлуатацію у листопаді 2018 року та розташований на першому поверсі хірургічного корпусу.

«Персонал, який працює на новому КТ, відповідає усім кваліфікаційним вимогам та пройшов відповідне навчання. З моменту введення в експлуатацію діагностичного апарату у плановому порядку обстежилось понад 2000 пацієнтів», – розповідає завідувачка рентгенодіагностичного відділення, лікарка вищої категорії Олена Євгеніївна Копіченко. За її словами, тут можуть проходити безкоштовні обстеження пацієнти, які мають направлення від сімейних лікарів та вузьких спеціалістів.

Слід зазначити, що сучасний діагностичний метод, котрим є дослідження на КТ, передусім дає можливість визначити пухлину на початковому етапі. Це дозволяє лікувати пацієнта на ранніх стадіях раку. Також нові технології обстеження широко використовуються у лікуванні інсультів, діагностиці та терапії захворювань серця.
«Завдяки новому високотехнологічному апарату фахівцям КНП «Міська лікарня №9» ЗМР вдається не лише швидко проводити необхідні обстеження, а й зменшити витрати контрастної речовини, збільшити діагностичну достовірність, при цьому максимально пом’якшити опромінювання пацієнта. Отже, ми робимо все можливе, аби наші пацієнти у найкоротші терміни отримували повний спектр медичного забезпечення», – каже Олена Копіченко.

Попередній запис на КТ за телефонами:
224-37-28 (реєстратура)

Підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео