Ви зараз переглядаєте Олена Плотнікова: «Будьте уважні до стану свого здоров’я!»

Олена Плотнікова: «Будьте уважні до стану свого здоров’я!»

  • Категорія запису:Новини

Як пацієнтові зрозуміти, що настав час звернутися до лікаря та прийти на обстеження УЗД? Про це вирішили дізнатись у завідувачки відділення ультразвукової діагностики КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Олени Борисівні Плотнікової.

«У нашому медзакладі висококласними фахівцями щороку виконується до 12000 обстежень із використанням сучасної діагностичної апаратури. Найбільш затребуване і, відповідно, найчастіше виконуване обстеження – це УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору», – каже лікарка вищої категорії Олена Плотнікова.

Лікарка радить звернути увагу на можливі обставини, котрі можуть свідчити про необхідність прискорити зустріч з лікарем УЗД:
– ви раптом почали втрачати вагу, апетит, або в аналізах крові виявили зміни: зниження гемоглобіну, еритроцитів та порушення формули крові
– якщо у вас виникли скарги на невизначений біль у животі, слабкість, підвищення температури або раніше виявлялися захворювання органів травної та сечовидільної системи і при попередніх обстеженнях були виявлені відхилення у структурі органів
– у вас онкологічне захворювання будь-якої локалізації( простата, легені, матка, яєчники, головний мозок, молочні залози, та ін.) Регулярні обстеження допоможуть виявити ускладнення та прогресування хвороби, а за відсутності таких, жити спокійно
– злоякісні новоутворення у родичів в анамнезі. Ми є продовженням нашого роду і батьків, тому, якщо в сім’ї раніше були пухлини, ймовірність їх розвитку у вас вища, ніж у популяції. Тут важливо не впасти в параною і невроз та зберегти баланс. Нагадаю, що на ранніх стадіях пухлини не болять і це випадкові знахідки під час обстеження. Тим вони і цінні, у такій стадії рак, зазвичай, виліковний
– ви просто досягли певного віку! Дуже люблю аналогію з автівками… Після певного терміну експлуатації, залежно від того, як активно ви їздили, настає час пройти поглиблений техогляд. Приблизно так відбувається і з організмом. Отже, після 40 років експлуатації потрібно пройти обстеження органів черевної порожнини. А якщо в процесі експлуатації у «бак» активно заливався алкоголь, надмірно жирна та калорійна їжа, то обстеження можна пройти і раніше!

«Будьте уважні до стану свого здоров’я, не запускайте хворобу, своєчасно звертайтеся до лікарів та проходьте обстеження. Успіх лікування безпосередньо залежить від своєчасної діагностики та призначення необхідної терапії», – додає лікарка УЗД із 36-річним досвідом роботи Олена Плотнікова.

У разі необхідності фахівці відділення ультразвукової діагностики КНП «Міська лікарня №9» ЗМР завжди готові прийти на допомогу! Звертайтесь до нашої команди професіоналів!

Контакти:
Відділення УЗД КНП «Міська лікарня №9» ЗМР
+38 (061) 224-37-18
(пн – пт 8:00-13:45, субота та неділя – вихідні)