Ви зараз переглядаєте Олена Плотнікова: «Завершуємо рік зі сталою динамікою збільшення кількості обстежень!»

Олена Плотнікова: «Завершуємо рік зі сталою динамікою збільшення кількості обстежень!»

  • Категорія запису:Новини

Ультразвукове дослідження (УЗД) – один із найважливіших сучасних діагностичних методів. За винятково високої інформативності він абсолютно нешкідливий – не несе променевого навантаження, може проводитися багаторазово, вимагає мінімальної підготовки. Отже, УЗД – найефективніший спосіб вчасно виявити захворювання та розпочати лікування.

«Відділення ультразвукової діагностики КНП «Міська лікарня №9» ЗМР наразі повністю укомплектоване висококласною апаратурою експертного рівня, за що щиро дякуємо адміністрації лікарні. Це дає можливість якісно та своєчасно виконувати велику кількість досліджень, істотно полегшуючи клініцистам постановку діагнозу й призначення консервативної терапії або оперативного втручання.
Підбиваючи підсумки роботи у 2023 році, хочеться відзначити значне зростання кількості досліджень у порівнянні з 2022 роком.
Співробітники відділення з повною віддачею намагаються вирішувати ті нелегкі завдання, без яких інколи встановити чи підтвердити діагноз неможливо», – розповідає завідувачка відділення ультразвукової діагностики Олена Борисівна Плотнікова.

За рік що минає у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР виконано 16700 досліджень (у 2022 відповідно 10800), при цьому суттєво зросла кількість досліджень черевної порожнини та нирок, ЕХО-КС, УЗД плевральної порожнини та доплерографії МАГ.

«Ми допомагаємо пацієнтам, як кажуть, як таблетка заспокоєння: все гаразд і «можна жити», вчасно виявляємо пухлини, виключаємо апендицит, що дозволяє уникнути непотрібної операції, або навпаки, знаходимо його та людину вчасно оперують. Ми допомагаємо колегам у складних та нетипових випадках, коли збір скарг, анамнезу та огляд не допомагають. Загалом нас, як і кожну людину, надихає бодай просте та добре слово вдячності від пацієнта. Це наповнює оптимізмом та додає наснаги працювати ще краще», – додає Олена Плотнікова.

Контакти відділення УЗД КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+38 (061) 224- 37-18
(пн – пт 8:00-13:45, субота та неділя – вихідні)