Ви зараз переглядаєте Планові навчання співробітників лікарні

Планові навчання співробітників лікарні

  • Категорія запису:Новини

Відповідно до рішення керівництва медзакладу про підвищення безпеки працівників у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР відбулось навчання персоналу із залученням фахівців ТО «Асоціація саперів України», зокрема – інструкторів з безпеки Дар’ї Лебідь та Олександра Генералова, а також інструкторів з напрямку «Мінна небезпека» Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Квача й Богдана Шабали.

Теми навчання:
– безпека населення в зоні бойових дій;
– повітряна тривога та раптові обстріли;
– ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами;
– ядерна загроза.

Згідно з графіком проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту у Комунальному некомерційному підприємстві «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради у 2024 році було проведено тренування з питань цивільного захисту ЦЗ спрямоване на відпрацювання питання укриття працівників та пацієнтів у найпростіших укриттях КНП «Міська лікарня №9» ЗМР та відпрацювання формуваннями ЦЗ дій за призначенням.

Цілі тренування:
– відпрацювання алгоритму дій працівників та пацієнтів лікарні при сигналах «Увага всім! Повітряна тривога» у разі ракетних та артобстрілів.
– відпрацювання формуваннями ЦЗ дій за призначенням при тренуванні.

Для надання консультацій, згідно з наказом від 28.11.2019р. № 991 МВС України, до тренінгу персоналу також було залучено майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Юлію Олійник.