Ви зараз переглядаєте Сергій Петровський: «Доброта й чуйність – риси, притаманні співробітникам нашого відділення»

Сергій Петровський: «Доброта й чуйність – риси, притаманні співробітникам нашого відділення»

  • Категорія запису:Новини

Щоденно, у відділенні екстреної невідкладної медичної допомоги (ВЕНМД) КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, отримують медичну допомогу в середньому – 80 пацієнтів. У черговій зміні зазвичай задіяно три лікарі з медицини невідкладних станів, лікар-анестезіолог, чергові лікарі відповідних відділень стаціонару лікарні (хірург, отоларинголог, офтальмолог, гінеколог, травматолог, уролог, ангіохірург, нейрохірург, невропатолог), а також шість медичних сестер, один фельдшер та одна сестра анестезистка.

«Професіоналізм, доброта, чесність, порядність – усе це притаманно кожному лікарю ВЕНМД, які, в свою чергу, готові надавати невідкладну медичну допомогу на професійному рівні у цілодобовому режимі роботи», – розповідає в.о.завідуючого відділенням, лікар з медицини невідкладних станів Сергій Олександрович Петровський.

Найбільш розповсюдження випадків звернення пацієнтів до відділення:
– гіпертонічні кризи;
– алергічні реакції різної етіології;
– травми різного ступеню тяжкості;
– болі у животі невизначеного типу походження.

«Ми готові у будь-який час надати допомогу максимальної якості при всіх без винятку невідкладних станах. Наші лікарі – це фахівці, які вчасно проходять курси підвищення кваліфікації й атестуються згідно з планом, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, симпозіумах, майстер-класах, а також постійно вдосконалюють свій рівень знань, використовуючи сучасні інформаційні технології», – каже Сергій Петровський.

Сучасно оснащене відділення розташоване на першому поверсі КНП «Міська лікарня №9» ЗМР. Воно доступне для під’їзду спеціалізованого автомобіля швидкої медичної допомоги та пацієнтів, у тому числі осіб з інвалідністю та має визначену кількість приміщень та кабінетів, котрі необхідні для забезпечення виконання його завдань і функцій.

«Колектив ВЕНМД, що надає невідкладну медичну допомогу, переважно жіночий. Це лікарі, медсестри, молодші медичні сестри, які щоденно піклуються про здоров’я пацієнтів. Ще раз підкреслюю, що надзвичайна доброта, чуйність, палке прагнення завжди допомогти словом й ділом – риси, притаманні для співробітників нашого відділення», – додає лікар невідкладних станів Сергій Петровський.

Контакти відділення ВЕНМД КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+ 38 (061) 224-37-71