Ви зараз переглядаєте Стрімкий початок!

Стрімкий початок!

  • Категорія запису:Новини

Рік тому у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР відчинив двері новий рентгенхірургічний блок.

Погодьтесь, що в історичному «зрізі» один рік – це зовсім нетривалий термін, проте давайте розбиратись, що було зроблено згуртованою командою працівників блоку за цей період …

Отже, протягом «стартового року» було надано допомогу понад 500 пацієнтам й виконано 338 діагностичних інвазивних церебральних ангіографій.

Крім того – виконано 174 оперативних втручання (серед котрих ендоваскулярні оклюзії церебральних аневризм з використанням балон та стент асистенції, імплантація потокоскеровуючих стентів, біфуркаційних пристроїв (pCONUS) при складних церебральних аневризмах, емболізація артеріовенозних мальформацій та дуральних фістул головного мозку, стентування екстра- та інтракраніальних відділів внутрішніх сонних та хребетних артерій).

Також 50 хворим виконано тромбектомію у гострішому періоді ішемічного інсульту, причому кількість втручань росте та досягає у 2024 році 10% від загальної кількості хворих з ішемічним інсультом.

За перший рік роботи чотири лікарі рентгенхірургічного блоку пройшли спеціалізацію з надання ендоваскулярної допомоги при інсульті.

Все це дає можливість надавати цілодобову 24/7/365 допомогу на рівні комплексного інсультного центру!

І це тільки початок…

«Завдяки підтримці та розумінню керівництвом Запорізької міської ради й нашого медзакладу, ми можемо надавати високоспеціалізовану допомогу мешканцям міста та області на високому рівні й продовжувати впроваджувати найсучасніші технології лікування цереброваскулярної патології», – сказав лікар нейрохірург, доцент кафедри ЗДМФУ – Олексій Юрійович Полковніков.

Щиро вітаємо колег з маленькою, але цілком визначною датою! Бажаємо не збавляти обертів!!!

На фото:
Світлана Якубіна (молодша медсестра)
Ольга Артем’єва (операційна медсестра)
Марія Задорожняя (молодша медсестра)
Ніна Ізбицька (лікар нейрохірург)
Олексій Полковніков (лікар нейрохірург)
Сергій Нелепін (лікар нейрохірург)
Олена Кралічек (лікарка неврологиня)
Вероніка Подорван (операційна медсестра)

До речі, отримати консультацію лікарів-нейрохірургів можна за телефоном:
+380662890014

(підпишіться на наші сторінки в Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео)