Ви зараз переглядаєте Сьогодні – друга річниця початку повномасштабної російсько-української війни

Сьогодні – друга річниця початку повномасштабної російсько-української війни

  • Категорія запису:Новини

24 лютого 2024 року — найтрагічніша дата у сучасній історії України. День, котрий назавжди запам’ятають мільйони українців.

Минуло два роки, протягом котрих українці показали усьому світові свою сміливість, гідність та незламність. Два роки українські військові та цивільні пліч-о-пліч протистоять російським загарбникам й стоять на захисті Незалежності, Державності та Національної ідентичності.

Наша боротьба за волю, незалежність, добро, мир та майбутнє – священна. Ми вже довели всьому світові, що не «адін народ» з агресором, що маємо гідність і перспективи.
Зараз — переламний момент історії, котрий визначить майбутнє на десятиліття для всього світу. Потрібно захистити принципи, які є вічними.

Пригадаймо початок війни, хвилиною мовчання вшануємо – воїнів, які віддали своє життя заради нашого майбутнього, і всіх мирних людей, які безневинно загинули від ворожих атак…

Варто бути гідними їх пам’яті й помститися ворогу сповна за важкі втрати. Найкращою присвятою загиблим буде мирне життя майбутніх поколінь.
Українці вистояли й довели свою спроможність перемагати російську
військову агресію.

Разом до Перемоги!
Слава ЗСУ!
Слава Україні! Героям слава!