Ви зараз переглядаєте У Запоріжжі обговорили роботу медичних закладів в умовах коронавірусу та зростання кількості хворих

У Запоріжжі обговорили роботу медичних закладів в умовах коронавірусу та зростання кількості хворих

  • Категорія запису:Uncategorized

 Директор КНП «Міська лікарня №9» Кирило Юрійович Нерянов 10 серпня 2020 року  прийняв участь у нараді, яку провів міський голова Володимир Буряк з представниками обласного лабораторного центру, профільного департаменту міської ради, медичних закладів міста, які перепрофільовані для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу, центрів ПМСД. Учасники наради відзвітували про ситуацію з захворюваністю у Запоріжжі, роботу медичних закладів в умовах коронавірусу, забезпеченість медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту та дезінфекції, антисептиками.

         На сьогодні місто залишається у «зеленій» зоні. На жаль, ситуація може погіршитися. З одного боку необхідно зробити все можливе для того, щоб не допустити різкого зростання захворюваності, з іншого – бути готовими до можливого зростання кількості хворих. Тому необхідно зрозуміти, що вже зроблено, а що ще потрібно зробити. Як працюють медичні заклади зараз та планують працювати далі у різних умовах.

         Медики зазначили, що лікарні, центри ПМСД забезпечені належним запасом засобів індивідуального захисту, дезінфекції. Вже отримана більшість додаткового медичного обладнання, придбаного за кошти бюджету міста. Серед них апарати ШВЛ, УЗД-діагностики, кисневі концентратори, мобільний рентгенапарат та інше. Підкреслили, що місто своєчасно виділило кошти, близько 100 мільйонів гривень, на боротьбу з коронавірусом. Зокрема це дозволило забезпечити належний захист медиків, знизити рівень захворюваності серед них.

        Зараз лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал продовжують працювати у посиленому режимі. У місті проводиться достатня кількість тестів, у лікарнях підготовлено належну кількість ліжок, але краще спільними зусиллями зробити все необхідне для того, щоб не допустити різкого зростання кількості хворих.

        Міський голова наголосив, що свій внесок у нормалізацію ситуації повинні зробити і самі запоріжці. Зокрема дотримуючись існуючих карантинних правил.