Ви зараз переглядаєте У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР триває масштабна реконструкція

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР триває масштабна реконструкція

  • Категорія запису:Новини
Підрядні будівельні організації у щоденному режимі працюють над оновленням кількох «локацій». Слідом за переобладнанням відділення екстреної невідкладної медичної допомоги й травмпункту, у рамках програми Президента України «Велике будівництво», навесні 2023 року ремонтні роботи розпочали відразу у кількох відділеннях. Наразі декілька «об’єктів» знаходяться на фінальній стадії здачі в експлуатацію.
Покращення умов перебування пацієнтів у стаціонарі – пріоритет у роботі комунального медзакладу, каже директор КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Кирило Юрійович Нерянов.
Кирило Нерянов (директор КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Наразі тривають ремонтні роботи в операційно-хірургічному блоці, виконується поточний ремонт у терапевтичному корпусі, реконструкція приймального майданчику, а також частини прилеглої території відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Все це робимо за кошти НСЗУ. Також триває ремонт бомбосховища і реконструкція реанімаційного відділення, але це за рахунок міського бюджету. Роботи планові, втім, варто зазначити, що ці завдання ми окреслили для себе досить давно. Спочатку реалізації задумів завадила пандемія коронавірусної хвороби, згодом, загальна ситуація в країні. Втім, ми прекрасно розуміємо, що надання якісної медичної допомоги пацієнтам – наше головне і пріоритетне завдання. Іншими словами, це – наш фронт, і ми завжди повинні бути напоготові стосовно будь-яких викликів.
Щодо подальшого оновлення лікарні, то маємо досить амбітні плани, хоча, нехай, це буде нашим цільовим завданням, котре за підтримки місцевих органів влади, депутатського корпусу Запорізька міська рада. Офіційна сторінка та профільних департаментів, ми обов’язково реалізуємо! Принаймні, розуміння та всебічну допомогу від всіх відповідальних осіб запорізької міськради у цьому питанні, ми відчуваємо на всі сто відсотків. Поки не будемо видавати всіх секретів, але це лише початок фундаментального оновлення нашого медзакладу».

(
перевірте чи підписані на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео)