Ви зараз переглядаєте Шлях здолає, той хто йде!

Шлях здолає, той хто йде!

  • Категорія запису:Новини

На момент госпіталізації до нашої лікарні чоловік потребував абсолютної сторонньої допомоги у всіх повсякденних активностях. На сьогодні досягнуто значного успіху – пацієнт А. може з опорою на канадську милицю і незначною сторонньою підтримкою ходити по палаті та у залі фізичної терапії.

48-річний чоловік до госпіталізації у відділення фізичної реабілітації КНП «Міська лікарня №9» ЗМР пройшов тривалий і важкий шлях лікування, також початок реабілітації у клініках Дніпра, Вінниці та Львова.

З моменту перебування у стінах нашого медзакладу подолати непростий шлях до відновлення пацієнтові допомагають лікарі відділення неврології у тандемі із мультидисциплінарною командою відділення реабілітації (лікар ФРМ, фізичні терапевти, ерготерапевти, логопед, психолог) й близькі люди.

«Не зважаючи на наші спільні успіхи – попереду ще багато роботи! Слід пам’ятати головне: успіх приходить лише після безлічі безперервних дій у правильному напрямку», – розповіла завідувачка відділення фізичної реабілітації КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Катерина Вікторівна Міщенко.

(перевірте чи підписані на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео)