Ви зараз переглядаєте Щиро дякуємо за допомогу!

Щиро дякуємо за допомогу!

  • Категорія запису:Новини
Завдяки спільним зусиллям запорізького Благодійний Фонд “Сильна і Вільна Україна” та партнерам з Blau-Gelbes Kreuz e.V. (Кельн, Німеччина) КНП «Міська лікарня №9» ЗМР отримала 30 багатофункціональних ліжок, допоміжні інструменти та витратні матеріали.

Ольга Корбан Ольга Корбан (директорка БФ «Сильна і Вільна Україна»):
«Команда нашого благодійного фонду передала до лікарні обладнання та медичні вироби, котрі допоможуть пацієнтам у скорішому одужанні. Зокрема багатофункціональні ліжка, котрі нам люб’язно надала німецька лікарня Ev. Krankenhaus Bethesda Mönchengladbach Johanniter-Unfall-Hilfe e.V. тепер використовуватимуться у відділенні кістково-гнійної інфекції. Для 9-ї міської лікарні це перша така велика допомога, адже протягом двох років ми більше працювали з іншими медзакладами Запоріжжі. Сподіваюсь, наша співпраця із найбільшою міською лікарнею буде більш налагодженою, адже всі ми зараз об’єднані єдиною метою – разом рухатись до перемоги!»
Олександр Вєдєнєєв (в.о. медичного директора КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Ця допомога дуже важлива для нас, тому що наразі наша лікарня продовжує оновлювати матеріально-технічну базу. Ліжка для кістково-гнійного відділення вкрай необхідні, як і решта позицій допомоги від благодійників. Додам, що крім цього нам передали спеціальну операційну лампу від німецьких партнерів, котра нам допоможе у реалізації Програми медичних гарантій, а саме пакету «Хірургія одного дня». Отже, дякуємо нашим німецьким партнерам та представникам запорізького благодійного фонду «Сильна і Вільна Україна» за їх спільну неймовірну роботу!»