Ви зараз переглядаєте Євген Чертков: «Пощастило, що мені зустрівся професіонал своєї справи!»

Євген Чертков: «Пощастило, що мені зустрівся професіонал своєї справи!»

  • Категорія запису:Новини

Почесний громадянин Запоріжжя та Запорізької області, Заслужений тренер України з греко-римської боротьби та володар безлічі почесних нагород й титулів, поділився враженнями від отриманого лікування у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

«Останнім часом відмітив погіршення здоров’я. Постійно турбували – загальна слабкість, запаморочення, хиткість. Зрозуміло, що у моєму віці (прим.авт. – нещодавно Євген Олександрович відзначив 85-річчя) проблем із самопочуттям вистачає, але займатись здоров’ям слід у будь-якому разі. Знайомі порадили звернутись по допомогу до «9-ї міської лікарні» до Олексія Полковнікова», – розповідає легендарний запорізький тренер.

«Після консультації Євгенові Олександровичу було проведено всебічне обстеження (КТ головного мозку, КТ-ангіографія брахіоцефальних та церебральних артерій, інвазивна церебральна ангіографія), котре виявило атеросклеротичне ураження хребетних та сонних артерій, вогнище ішемії в головному мозку. Враховуючи вираженість ураження судин, кровопостачальних головний мозок, було запропоноване та проведене двоетапне хірургічне лікування – стентування хребетної артерії праворуч та внутрішньої сонної артерії ліворуч трансрадіальним доступом. Операція відбулась вдало. Євген Олександрович відмічає покращення стану», – каже лікар-нейрохірург, доцент кафедри нейрохірургії ЗДМФУ, кандидат медичних наук Олексій Юрійович Полковніков.

«Як виявилось лікар дійсно знаходиться на своєму місці та заслуговує щирої подяки за уважність, а також прискіпливе ставлення до кожного пацієнта. Вважаю, що мені дійсно пощастило потрапити «під контроль» такого майстра своєї справи як Олексій Полковніков!», – додав Євген Олександрович Чертков.

Для довідки:
У КНП “Міська лікарня №9” ЗМР функціонує комплексний інсультний центр на базі котрого надається допомога при всіх видах судинної патології головного мозку з застосуванням ендоваскулярних та мікронейрохірургічних методів.

За довідками звертайтесь за телефоном:
+30 (066) 289-00-14

Якісна медична допомога – пріоритет роботи КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, а двері нашого медзакладу відкриті для всіх!

👉 підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео