Ви зараз переглядаєте Ігор Засипко: «Наше відділення – унікальне у регіоні!»

Ігор Засипко: «Наше відділення – унікальне у регіоні!»

  • Категорія запису:Новини

Відділення кістково-гнійної інфекції КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – єдиний спеціалізований центр з лікування гнійної патології кісток та суглобів у Запорізькій області. Крім того, зазначений підрозділ є базою кафедри травматології та ортопедії Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

«Одним із основних напрямків роботи відділення є лікування ускладнень після остеосинтезу переломів будь-якої локалізації, в тому числі нагноєння пласти і стрижнів, незрощення переломів, міграція металоконструкцій. Відділення також спеціалізується на діагностиці та лікуванні перипротезної інфекції після тотального ендопротезуання колінного і кульшового суглобів», – розповідає завідувач відділення кістково-гнійної інфекції КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Ігор Анатолійович Засипко.

У своїй роботі спеціалісти відділення кістково-гнійної інфекції застосовують найсучасніші технології та керуються передовими європейськими стандартами, що дозволяє ефективно лікувати гнійні ускладнення після установки імплантів опорно-рухового апарату і повертати пацієнтам можливість активного руху.

«Якщо після операцій на кістках та суглобах з’являється різкий біль, набряк, почервоніння в області оперативного втручання, підвищується температура тіла, необхідно відразу звертатись на консультацію до фахівців нашого відділення», – додає лікар-ортопед-травматолог Ігор Засипко.

Зазначимо, що у відділенні кістково-гнійної інфекції КНП «Міська лікарня №9» ЗМР щорічно виконується понад 300 оперативних втручань у зв’язку з ускладненнями після остеосинтезу переломів кінцівок та понад 100 операцій на рік з приводу нагноєння ендопротезів.

Контакти відділення кістково-гнійної інфекції:
м. Запоріжжя, вул Щаслива/Дудикіна 1/6 (5 поверх хірургічного корпусу)

Попередній запис на прийом за телефоном:
+38 (061) 224-37-66