Ви зараз переглядаєте 1 грудня – День невролога

1 грудня – День невролога

  • Категорія запису:Новини

Щороку, у перший день календарної зими, у світі відзначають «День невролога». Наразі свято не є офіційним та широко відомим, втім, воно здатне об’єднувати людей цієї професії.

Спеціальність невролога, як і будь-якого іншого медичного фахівця, вимагає найглибших профільних знань та самовіддачі, що передбачає високе звання лікаря.

Невролог – це лікар, який володіє великими знаннями про нервову і серцево-судинну системи. Професійна компетентність і самовідданість – сильні сторони таких лікарів, які дозволили перемогти захворювання десяткам тисяч пацієнтів.

Фахівці стаціонарного і поліклінічного відділень неврології КНП «Міська лікарня №9» ЗМР (на фото) мають великий досвід у лікуванні і розв’язанні неврологічних проблем. Для лікування пацієнтів наші лікарі щоденно використовують новітні безпечні препарати й шукають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування нових методів лікування та профілактики є пріоритетними у роботі фахівців-неврологів КНП «Міська лікарня №9» ЗМР і більшість пацієнтів відновлюють працездатність!
Шановні лікарі-неврологи! Не жаліючи своїх зусиль і часу Ви, берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини – її життя. Ваші чутливі руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Прийміть безмежну вдячність суспільства за високий професіоналізм та відданість справі, найщиріші побажання міцного здоров’я і добробуту Вам, Вашим рідним і близьким. Віри й оптимізму на довгі роки! Втім, головне побажання – миру та скорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.