Ви зараз переглядаєте 1 червня – Міжнародний день захисту дітей
Happy children jumping on summer meadow flat vector illustration. Cartoon boys and girls playing in park at daytime. Kindergarten and childhood concept

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

  • Категорія запису:Uncategorized

Це одне із найстаріших свят міжнародного масштабу, котре почали відзначати ще у 1950 році. Його мета – не просто розважити та розвеселити дітей, а й привернути увагу до питань захисту їхніх прав та інтересів. Також сьогодні Всесвітній день батьків – нове свято на нашій планеті, проголошене у вересні 2012 року на 66 сесії Генеральної Асамблеї ООН «на честь батьків у всьому світі». Починаючи з 2013 року, це свято відзначається щорічно 1 червня – першого дня літа.

Обидві урочистості покликані нагадати про відповідальність батьків перед своїми дітьми та роль батьків і матерів у становленні особистості людини.
Від самого народження батько і мати оточують дитину теплом, любов’ю та турботою й супроводжують добрим словом та порадою протягом усього життєвого шляху.

Найкращий спосіб відзначити свято – звичайно ж, побачитись зі своєю родиною, зібратися кількома поколіннями. Влаштуйте вечерю, перегляньте альбоми з родинними фотографіями, запишіть спогади ваших бабусь, дідусів, мам та тат. Не забудьте створити пам’ятне фото. Якщо ви живете далеко від батьків, зателефонуйте їм 1 червня.

Бути батьками означає отримати безцінний дар від Бога. Бажаємо всім батькам, щоб їхні діти пам’ятали і дбали про них, ділилися лагідними обіймами та теплими словами. Здоров’я на роки, омріяного миру та щастя назавжди!