Ви зараз переглядаєте 12 травня – Міжнародний день медичної сестри

12 травня – Міжнародний день медичної сестри

  • Категорія запису:Новини

Нині медичні сестри становлять найчисленнішу категорію працівників охорони здоров’я. Прекрасна нагода ще раз подякувати та привітати представниць однієї з найгуманніших професій, адже недаремно інша назва цієї спеціальності – сестра милосердя.

Праця медсестри дуже складна і фізично, і морально. Тільки по-справжньому сильні духом, терплячі, добрі, чуйні та душевні залишаються у цій професії. Професія медичної сестри завжди вважалася почесною та поважною.

Медичні сестри – це перші та незамінні помічники лікарів, адже саме вони протягом всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом, виконують усі необхідні призначені лікаремі процедури на амбулаторному прийомі та у стаціонарі.
Кожна з них- професіонал своєї справи! Кожна дарує людям надію та віру. Впевненість у завтрашньому дні. Від їхньої праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато у чому залежить якість надання медичної допомоги пацієнтам та збереження їхнього здоров`я.

Шановні медичні сестри, прийміть найщиріші побажання та слова подяки! Нехай вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи та допомагати людям! Зичимо вам вдячних пацієнтів, міцного здоров`я, миру, любові та родинного щастя! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

На фото: сестра медична операційна відділення «Мікрохірургії ока» КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Катерина Васильківська