Ви зараз переглядаєте 12 травня – Міжнародний День медичної сестри!

12 травня – Міжнародний День медичної сестри!

12 травнявідзначаютьМіжнародний день медичноїсестри. Нинімедичнісестристановлятьнайчисленнішукатегоріюпрацівниківохорониздоров‘я.

Прекрасна нагодаще раз подякувати та привітатипредставницьоднієї з найгуманнішихпрофесій, адженедаремноіншаназвацієїспеціальності – сестра милосердя.

Працямедсестридуже складна і фізично, і морально. Тількипо-справжньомусильні духом, терплячі, добрі, чуйні та душевнізалишаються у ційпрофесії. Професіямедичноїсестризавждивважаласяпочесною та поважною.

         Медичні сестри – це перші та незамінні помічники лікарів, саме вони протягом всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом, виконують усі необхідні назначені лікаремі процедури на амбулаторному прийомі та вдома у пацієнтів.

        Кожна з них- професіонал своєї справи! Кожна дарує людям надію та віру. Впевненість у завтрашньому дні. Від їх праці, їх душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров`я.

Шановні медичні сестри

прийміть найщиріші побажання та слова подяки!

Нехай Вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи та допомагати людям! Бажаємо Вам вдячних пацієнтів, міцного здоров`я, миру, любові та родинного щастя! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!