Ви зараз переглядаєте 15 липня – День лікаря-гінеколога

15 липня – День лікаря-гінеколога

  • Категорія запису:Новини

Це професійне свято людей, завдяки турботам яких ми з’явилися на світ, лікарів, які стоять на варті жіночого здоров’я.

Значимість цих фахівців переоцінити важко, адже саме від них, їхнього досвіду, знань та навичок часто залежить життя і здоров’я матері та дитини. Особлива роль відведена лікарям акушерам-гінекологам, які допомагають жінкам ставати мамами, перебуваючи поряд із жінкою у найважливіший момент – момент народження малюка.

Прийом гінеколога необхідний жінкам не лише коли з’являються проблеми зі здоров’ям. Лікарі рекомендують обстежитись не менше 2 разів на рік, щоб попередити онкологічні захворювання та збої у функціонуванні органів малого тазу.
Позапланово на огляд варто піти, якщо з’явилися скарги, нетипові для організму симптоми. Серед них виділяють:

– збій у менструальному циклі;
– біль унизу живота в органах малого тазу;
– нетипові рясні або убогі виділення при менструаціях;
– наявність кров’яних міжменструальних виділень між місячними;
– поява при статевому акті хворобливих відчуттів;
– свербіж та печіння, рясні виділення з неприємним запахом зі статевих шляхів.

Звернутися до лікаря варто одразу, як тільки з’явилися відхилення у роботі органів або з’явилися хворобливі відчуття!

Найкращий варіант для жінки – знайти спеціаліста, якому вона довірятиме, аби звертатися до нього для відстеження змін у здоров’ї чи ведення захворювання протягом багатьох років поспіль.

Отримати консультацію/записатись на прийом до лікарів-гінекологів гастрохірургічного відділення нашої лікарні можна за вказаними телефонами.

Контакти:
+38(096) 653-00-53 (08:00-16:00)
+38(096) 151-17-41 (в.о. завідуючого відділенням)
+38(066) 220-018-88 (лікар-гінеколог)

Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання!

Отже, щиро вітаємо лікарів-гінекологів гастрохірургічного відділення стаціонару КНП «Міська лікарня №9» з професійним святом! Ваша праця і вірність лікарському обов’язку заслуговують на найдобріші слова та високу оцінку. Виявляючи терпіння та чуйність, віддаючи знання та частинку душі, ви допомагаєте пацієнтам перемогти недуги та зберегти здоров’я! Нехай цей день стане для вас яскравішим та теплішим від привітань вдячних пацієнтів та колег! Бажаємо успішної роботи, стабільності та процвітання, а також мирного неба, професійних успіхів й життєвого оптимізму!

На фото: лікарі-гінекологи КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Ніна Ігорівна Скирта, Олексій Йосифович Кулешов, Ліана Валентинівна Фоменко Лиана Черноморец (зліва направо)