Ви зараз переглядаєте 15 травня – Міжнародний день сім’ї

15 травня – Міжнародний день сім’ї

  • Категорія запису:Новини

Зародження дня сім’ї почалося ще 1989 року, коли в ООН з’явилося бажання створити єдиний день, який буде присвячений розгляду проблем сім’ї у різних країнах. 1993 року в ООН було прийнято резолюцію, згідно з якою було офіційно затверджено день сім’ї 15 травня 1994 року.

Сім’я – це не просто родичі для людини та її «близьке оточення». Ще це надійна підтримка, опора і ті люди, які допоможуть у скрутну хвилину. Сімейні узи, традиції важливі.

День сім’ї – це те свято, коли особливо хочеться поєднатися зі своїми рідними та близькими, сказати одне одному теплі слова кохання, приділити увагу та турботу, подарувати невеликий презент чи просто подзвонити.
Інститут сім’ї є найважливішим для кожної людини, тому так цінно підтримувати сімейні традиції та культуру, яка в майбутньому йтиме з покоління до покоління. 15 травня щорічно святкується міжнародний день сім’ї, запам’ятайте цю дату та почніть з неї побудову сімейних традицій.

Вітаємо всіх із найтеплішим і найщирішим святом — Міжнародним днем сім’ї! Бажаємо великого сімейного щастя, благополуччя, порозуміння, терпіння, довіри та душевного комфорту. Бережіть своє сімейне вогнище, зберігайте в ньому теплоту і затишок, мир і любов, повагу один до одного. Живіть у гармонії!