16 вересня – День лікаря-хірурга

  • Категорія запису:Новини

Професія лікаря-хірурга є однією з надзвичайно важливих у нашому житті. Вона не «вибачає» помилок, адже будь-яка хибна дія може стати фатальною для людини. Від кожного лікаря ми чекаємо проявів тільки найвищого ступеню професіоналізму, розуміння й душевної теплоти!

Отже, аби віддячити і вшанувати відповідальну працю лікарів-хірургів України був введений День хірурга, який святкується у третю суботу вересня.

Хірург – це фахівець, який займається лікуванням різних захворювань шляхом фізичного втручання в організм пацієнта. Завданям лікаря є постановка правильного діагнозу, здійснення лікування і контроль у післяопераційний період.

Хірург опікується захворюваннями, які не піддаються медикаментозному лікуванню і вимагають хірургічних маніпуляцій. Такий фахівець повинен мати якісну підготовку з методів діагностики, а також хірургічного лікування захворювань і травм. Лікарі зацікавлені у тому, щоб успішно виконати операцію, повністю вирішивши наявну проблему з відмінним результатом.

Хірургічні відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР представляють потужну профільну службу, котра надає невідкладну спеціалізовану допомогу мешканцям регіону цілодобово та щодня. У відділеннях виконується увесь обсяг оперативних втручань на органах черевної порожнини та операції при невідкладних захворюваннях та травмах.

Шановні хірурги, прийміть найщиріші вітання і низький уклін за вашу чуйність, доброту, витримку, старанність і фантастичну працездатність! Здоров’я вам, мирного неба над головою, удачі і мільйон слів «СПАСИБІ»! 🫶
Також від щирого серця вітаємо колег з професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та нових успіхів у роботі!

Ми пишаємося нашими хірургами, вони – одні з кращих не лише у місті, а й країні!

На фото: лікарі-хірурги стаціонару КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.