Ви зараз переглядаєте 16 жовтня – Всесвітній День анестезіолога

16 жовтня – Всесвітній День анестезіолога

  • Категорія запису:Новини

Перша операція із застосуванням анестезії була проведена понад 170 років тому. 16 жовтня 1846 року стоматолог і хірург Вільям Томас Грін Мортон вперше продемонстрував успішне застосування інгаляційного ефіру як анестетика для створення наркозу. Завдяки цьому відкриттю надалі було врятовано тисячі життів. З того часу цей день став офіційно вважатися днем анестезіолога – однією з найскладніших (!) професій у медицині.

У цілодобовому режимі анестезіологи-реаніматологи КНП «Міська лікарня №9» ЗМР працюють у команді з хірургами та забезпечують умови для виконання найскладніших оперативних втручань, борються за життя пацієнтів у відділеннях реанімації. Відділення оснащене сучасним медичним та діагностичним обладнанням. Препарати та методологія для проведення анестезії постійно вдосконалюються, як і знання та навички фахівців даної галузі медицини.

У наш непростий час навантаження на анестезіологів-реаніматологів по всій країні зросло у рази, вони працювали і продовжують працювати в умовах навантажень часом поза межами можливостей, перебуваючи на передовій лінії боротьби за життя та здоров’я пацієнтів!

Ми дякуємо анестезіологам-реаніматологам за щоденну самовіддану роботу, впевнені, що слова вдячності цього дня щиро вимовлять не лише колеги, а й врятовані вами пацієнти!

Попереду у вас багато цікавої роботи, професійних викликів та, безперечно, тисячі врятованих життів! За вашу працю, благородну і гуманну, щиро дякуємо! Дякуємо за золоті руки, чуйність та милосердя. Будьте завжди здорові, кохані та щасливі! Бажаємо Вам скорішого миру, удачі, міцного здоров’я та душевних сил!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.