Ви зараз переглядаєте 17 травня – день пульмонолога

17 травня – день пульмонолога

  • Категорія запису:Новини

Сьогодні, 17 травня, професійне свято відзначають пульмонологи – лікарі, які спеціалізуються на діагностиці й лікуванні захворювань органів дихання.

День пульмонолога був заснований в 1997 році, з того часу він відзначається у багатьох країнах світу, у тому числі й в Україні.

День пульмонолога – це не тільки привід привітати медиків – представників цієї рідкісної, але потрібної буквально як кисень необхідної спеціальності. Це ще й чудова можливість нагадати про необхідність уважного ставлення до здоров’я своєї дихальної системи, проходження регулярних оглядів і флюорографії, про шкоду куріння і важливості чистого повітря!

Дорогі колеги – лікарі, медичні сестри, інші співробітники відділення стаціонару та поліклініки, які забезпечують лікування хвороб органів дихання, те, що Ви робите для людей, неможливо переоцінити. Тому що Ви допомагаєте людям жити повноцінним життям і дуже часто просто рятуєте життя!

Вітаємо Вас з Днем пульмонолога! Бажаємо, щоб турбота, яку ви даруєте людям, поверталася до вас подвійно. Нехай Ваші цілі будуть реалізовані, а в душі панує гармонія і радість! Миру, злагоди, здоров`я!

На фото: завідувачка терапевтичного відділення №1 (поліклініки) КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, лікарка-пульмонологиня Олександра Михайлівна Зиль та лікарка-пульмонологиня терапевтичного відділення №2 Катерина Валеріївна Мельник